Kupilibyście skina Overwatch za 200 PLN? Blizzard pyta

Blizzard rozsyła ankiety, w których pyta, czy gracze kupiliby mityczne skiny Overwatch za 200 złotych.

cena mitycznych skinów w Overwatch 2

Do wielu graczy zaczęły napływać ankiety, w których Blizzard pyta o ceny elementów kosmetycznych, które teraz będą płatne przy okazji premiery Overwatch 2, która nastąpi już na początku października. Jedną z największych kontrowersji, która wywołała falę komentarzy jest cena jaką przyszłoby graczom zapłacić za skórkę mityczną ponad 200 złotych.

Skiny mityczne w Overwatch 2

Skórki mityczne to zupełnie nowy element kosmetyczny, który ma pojawić się wraz z premierą Overwatch 2. Uplasowane zostały poziom wyżej aniżeli skórki legendarne. Mają charakteryzować się możliwością modyfikowania, co sugeruje, że będzie wiele wersji jednego skina w grze.

Ankieta z pytaniami o ceny elementów kosmetycznych w Overwatch 2

Deweloperzy rozpoczęli wysyłkę ankiet do graczy, których pytają o ceny poszczególnych elementów kosmetycznych. Wśród nich pojawiają się paczki oraz pojedyncze elementy takie jak przywieszki, spreje, skiny legendarne i mityczne.

Wiele z tych cen jest horrendalnie wysoka, jednak jeśli spojrzymy na ceny skinów broni w Valorant, League of Legends czy Counter-Strike: Global Offensive może się okazać, że to rynkowy standard. Oczywiście na nasze polskie warunki wydaje się dużo, jednak wiem, że w kraju są osoby, które lubią płacić tysiące złotych za kosmetyki w grze.

Warto jednak podkreślić, że na wstępie ankiety Blizzard twierdzi, że są to losowe ceny, które nie muszą odzwierciedlać ich realnych cen na premierę.