Legendarny skin Kiriko w Twitch Drops za oglądanie streamu Overwatch 2 na RushingTurtles!

W ramach promocji Overwatch 2 od 7 października za oglądanie streamu Overwatch 2 na RushingTurtles będziecie mogli zdobyć legendarną skórkę Kiriko!

Twitch drop kiriko skin Overwatch 2

Blizzard powoli rozkręca machinę marketingową Overwatch 2. Premiera gry odbędzie się już 4 października ale dopiero po niej zobaczymy realne efekty na platformach streamingowych. Na Twitchu będzie można bowiem zdobyć za darmo legendarną skórkę Kiriko, nowego supporta, którym większość osób zagra dopiero na premierę. A wszystko to będzie można zdobyć na łamach naszego streamu na kanale RushingTurtles!

Twitch Drops na RushingTurtles

Twitch Drops to standardowa akcja marketingowa mająca na celu spopularyzowanie gry w określonym czasie. Gracze oglądający streamy w kategorii Overwatch 2 będą mogli zdobyć nagrody w postaci legendarnej skórki Sukajan Kiriko oraz graffiti Ostra jak brzytwa oraz zawieszki na broń (oficjalnie nazywany talizmanem) Pączek. Dlatego zachęcamy do udziału w streamach na naszym kanale RushingTurtles gdzie będziecie mogli zdobyć wszystkie nagrody.

Skórkę nowej bohaterki będzie można zdobyć od 7 października od godziny 23:00 czasu polskiego do 17 października do godziny 8:59 rano. Z kolei graffiti będą do zdobycia między 17 października od 20:00 do 24 października do 9:00. Aby zdobyć skórkę należy oglądać 6 godzin łącznie streamów Overwatch 2, natomiast aby zdobyć graffiti i zawieszkę za 3 godziny.

Dodajcie nasz kanał do obserwowanych na Twitchu aby otrzymać powiadomienie o starcie streamów!

Jak odebrać nagrody z Twitch Dropów

Aby odebrać nagrody w ramach akcji Twitch Drop z Overwatch 2 będziecie musieli KONIECZNIE na nowo zrobić synchronizację kont Battle.Net i Twitch. Poniżej prezentuję instrukcję jak tego dokonać. Do obrazków przypisane są numery konkretnych punktów z instrukcji.

  1. Wejdź na stronę Battle.Net i zaloguj się na swoje konto (link do logowania będzie w prawym górnym rogu).
  2. Następnie przejdź do zakładki „Ustawienia konta” (Link) i z menu po lewej stronie wybierz zakładkę „Połączenia” (Link do sekcji Połączenia na Battle.Net).
  3. W zakładce Połączone Konta musicie kliknąć przycisk „Połącz” w sekcji Twitch.
  4. Zostaniecie przelogowani do platformy Twitch, gdzie będziecie mogli potwierdzić zgodę na to, aby konto Battle.Net pozyskało dane z Twitcha.
  5. Jeśli wszystko zakończy się poprawnie, zostaniecie ponownie przelogowani do konta Battle.Net gdzie w zakładce Twitch pojawi się nazwa konta i awatar z tej platformy.
Synchronizacja konta Twitch na platformie Battle.Net (pkt 3 instrukcji)
Synchronizacja kont Battle.Net z Twitch (pkt 4 instrukcji)

WAŻNE

Zmianę konta Twitch zsynchronizowanego z Battle.Net można zmienić wyłącznie raz na 7 dni. Dlatego szczególnie w punkcie 4 upewnijcie się, że jesteście zalogowani na poprawne konto Twitch przez kliknięciem przycisku „Zezwól”.

Dodatkowo nagroda nie zostanie odebrana automatycznie. Przykładowo po uzyskaniu 6 godzin na zdobycie skórki Kiriko musicie zajrzeć do menu Drops Inventory na Twitch (Link) i kliknąć przycisk Odbierz. Musicie to zrobić maksymalnie do 14 dni od ich zdobycia jeśli nie zdążyliście połączyć kont Battle.Net i Twitch.