Liao powróci w Overwatch 2. Jest ważną postacią!

Jak bumerang powrócił temat Liao, ostatniej postaci z założycielskiego składu Overwatch.

Fabuła Overwatch ma do zaoferowania jeszcze bardzo wiele. Do tej pory poznaliśmy tylko małe puzzle historii gry, które jeszcze potrzebują uzupełnienia.

Dotychczas o Liao nie woedzieliśmy praktycznie nic, poza tym że był/a jednym/ą z postaci założycielskich organizacji. Pojawiło się jedynie kilka zdjęć na których postać była prezentowana ale deweloperzy nigdy nie zdradzili jej prawdziwej tożsamości czy wizerunku.

Najbardziej zbliżona teoria mówi o kobiecie mającej duży związek z omnikami, której wizerunek pojawił się na anulowanej powieści komiksowej Strike Back. Warto jednak podkreślić, że postać Liao była zaprezentowana też na grafice z prezentacji historii Any. To azjata po lewej stronie.

Liao w Overwatch 2

Na Twitterze jeden z fanów zapytał Michaela Chu o to czy Liao pojawi się jeszcze w Overwatch. Scenarzysta Overwatch przyznał, że postać ma ważną rolę do odegrania w świecie gry, przy czym szczegóły poznamy dopiero z czasem.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że postać powróci dopiero w fabularnym Overwatch 2 gdzie poznamy co stało się z postacią po upadku organizacji.