Londyn wzywa – nowy komiks o Smudze i prezentacja nowej skórki bohaterki!

Dzisiejszego wieczora Blizzard zaprezentował nowy komiks dla Smugi: Londyn Wzywa, a wraz z nim nową skórkę, która zostanie dodana do gry wraz z nowym mini wyzwaniem!

nowe wyzwanie i komiks w overwatch

Prawie dwa lata czekaliśmy na nowy komiks w świecie Overwatch. Blizzard w końcu ruszył z z nową serią komiksów. W najnowszym poznajemy historię Smugi za czasów gdy Overwatch zostało już zamknięte. Lena nie może otrząsnąć się i ciągle musi pomagać, ma to po prostu we krwi. Kiedy widzi Omnika okradającego sklep postanawia mu nieoczekiwanie pomóc.

Londyn wzywa rozpoczyna nową serię komiksów, która składać się będzie z 5 części. Najpewniej wszystkie opowiedzą historię Smugi jesli „Ciąg dalszy nastąpi” odnosi się właśnie do niej.

Dodatkowo pojawiła się skórka Smugi, którą będzie można zdobyć w nowym mini wyzwaniu Smuga: Komiks. Nowe wyzwanie rozpocznie się 15 września i potrwa do 28 września.

Komiksowa oprawa jej skórki jest genialna i czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień, kiedy będzie można ją zdobyć w grze. Pamiętajcie aby wbić na nasz stream o 19:00 na kanale RushingTurtles. Rozdamy kolejne kopie książki „Bohaterka Numbani” opowiadającą o powstaniu Orisy!