Malevento – nowa mapa Deathmatch trafiła na serwery PTR!

Pamiętacie Malevento, które wyciekło kilka tygodni temu? Mapa trafiła w końcu na serwery PTR!

mapa malevento trafiło na serwery ptr overwatch

Kilka tygodni temu nastąpił wyciek nowej mapy Malevento. Informacja prasowa została udostępniona przez jeden z dużych portali gamingowych, jednak ostatecznie wstrzymano jej premierę na serwerach PTR z niewiadomych przyczyn. Dzisiejszego wieczora ostatecznie możemy poznać jak wygląda!

Nasza najnowsza mapa typu każdy na każdego to Malevento – spokojne, osadzone na wzgórzu włoskie miasteczko z przeklętą przeszłością!

Walczcie nad klifem o dominację nad majestatycznym Duomo di Malevento. Okrążajcie przeciwników pod smutnym spojrzeniem kamiennych oczu Cateriny Pastore, renesansowej malarki z tragiczną przeszłością, lub zaplanujcie upadek wrogów w zaciszu tajemniczej kryjówki. *Wyjdziecie zwycięsko z tych krętych uliczek, czy klątwa Malevento pochłonie również was?

O mapie Malevento pierwotnie usłyszeliśmy 23 lipca. Portal Dexerto, który zamieścił ową informację prasową najwyraźniej nie został poinformowany na czas o wstrzymaniu publikacji. Mapa przez kilka kolejnych tygodni była ukrywana przez deweloperów i dzisiejszego wieczora ostatecznie pojawiła się w grze jako jedyna aktualizacja.