McCree zmieni nazwisko? Gracze domagają się po ujawnieniu skandalu z jego pierwowzorem!

Jessie McCree, rewolwerowiec z Overwatch ma spore problemy. Gracze chcą aby całkowicie zmienić jego imię i nazwisko w grze w związku ze skandalem z udziałem jego pierwowzoru.

fani chcą usunąć McCree z gry

Problemy wizerunkowe Activision Blizzard ciąg dalszy. Jessie McCree, aktualnie deweloper Diablo IV, na cześć którego nazwano jednego z bohaterów gry ma problemy w związku z tajemniczym pokojem w siedzibie Blizzarda, w którym mogło, ale nie musiało dochodzić do „nieoficjalnych spotkań”.

Jednak co ważne w owym pokoju był duży obraz Billa Cosby, który to został skazany za molestowanie seksualne. A zdjęcie prezentujące Jessego McCree w gronie kilku mężczyzn z dużym zdjęciem Billa Cosby w ramie.

Co jednak bulwersuje społeczność jeszcze bardziej to zrzut ekranu prezentujący rozmowę między deweloperami i menadżerami. Wynika z niej, że podczas BlizzConu na kampusie firmowym dochodziło do orgii seksualnych.

Zdjęcie

Część głosów jest za tym aby zmienić całkowicie jego imię i nazwisko przy okazji premiery Overwatch 2. Inni zaś sugerują aby w grze bohater umarł i usunąć jego postać z gry.

A Wy co o tym sądzicie? Czy Jesse McCree powinien zniknąć z Overwatch?