Mei dostanie kolejne nerfy w tym tygodniu

Przy okazji gorącej dyskusji na temat banu Echo, Jeff Kaplan wypowiedział się na temat działania puli bohaterów. Dodał, że Mei otrzyma kolejne nerfy.

nerf mei kriostaza

Jeff Kaplan od początku tego roku jest dosyć aktywny. Deweloperzy dwoją się i troją nad wprowadzanymi zmianami balansu, które mają wprowadzić mocne zróżnicowanie gry. Gdy jednak w temacie pojawił się wątek Mei, papa Jeff potwierdził, że brak Mei nie dziwi ich. Dodał również, że bohaterka doczeka się nerfa jeszcze w tym tygodniu.

Nawiązując do jej nerfów [Mei, przyp. red.], kolejne pojawią się w najbliższą środę. Jej win rate już spadł.

Jeff zapomniał jednak dodać czy zmiany, które planują wprowadzić pojawią się najpierw na PTR, karcie eksperymentalnej czy może od razu na serwerach live? Najbardziej wskazanym miejscem będzie zdecydowanie eksperymentalna karta, która pozwoli testować jej zmiany również graczom konsolowym.

W każdym razie jej ostatnie zmiany związane były z podstawowym i alternatywnym atakiem więc tym razem najpewniej skupią się na jej umiejętnościach. Pytanie tylko czy zwiększą jej cooldowny czy ich skuteczność jak np. zmniejszenie wytrzymałości ściany czy czas trwania zamieci.