Monopoly Overwatch ze zniżką aż 60%

Produkty Overwatch podczas premiery mają często zbyt wygórowaną stawkę. Po kilku miesiącach od premiery Monopoly Overwatch możecie kupić ze zniżką aż 60%.

promocja monopoly overwatch

W sieci jest wiele sklepów internetowych sprzedających oficjalne produkty Blizzarda. Amazon.com jest jedną z najpopularniejszych, z których zamawiam cokolwiek związanego z Overwatch. Tym razem trafiłem jednak na perełkę. Monopoly Overwatch w 60% niższej cenie.

promocja monopoly overwatch

Monopoly Overwatch za niespełna 19$

Monopoly Overwatch podczas premiery miało cenę aż 50$ za sztukę. To dużo patrząc pod kątem polskich fanów gry, ale być może jest to standardowa cena, jaką przyjdzie zapłacić na zachodzie. Ale dokładając do tego ok 15$ za przesyłkę dla polskiego fana to byłby koszt niemal 260 złotych.

Amazon.com wprowadził promocję dzięki której fani Overwatch będą mogli nabyć Monopoly znacznie taniej bo za niespełna 19$ plus ok 15$ przesyłka. W przeliczeniu na polską walutę da to około 134 złotych. Patrząc na aktualną cenę Monopoly Fortnite można by powiedzieć, że wersja Overwatch w dalszym ciągu ma zbyt wysoką cenę. Jednak warto zaznaczyć, że już teraz kosztuje ponad 60% mniej niż w dniu premiery.

Wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem odsyłam do sklepu Amazon.