Naprawdę stworzono taką skórkę dla Smugi w Overwatch

Deweloperzy wczorajszego dnia podzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z pracy nad projektowaniem Overwatch. Pewien żart został dosłownie wprowadzony w życie w postaci skórki dla Smugi.

skin smugi w overwatch

Cztery lata Overwatch minęły jak z bicza strzelił. W tym czasie mieliśmy sam miałem okazję relacjonować dla Was wypad na BlizzCon, reprezentować biało-czerwone barwy podczas Mistrzostw Świata w Overwatch we Francji jako menadżer drużyny czy zasypując Was całą masą gadżetów z Overwatch otrzymaną dzięki długoletniej współpracy z Blizzardem. To wspomnienia, których mi nikt nie zabierze.

Blizzard również lubi dzielić się swoimi wspomnieniami z prac nad projektowaniem gry. Jedną z nich jest notka, która ukazała się wczoraj na oficjalnym blogu PlayOverwatch. Kilku deweloperów wypowiedziało się o swoich wspomnieniach związanych z projektowaniem gry. Jedna rzecz zwróciła moją szczególną uwagę. Projektowanie gier to nie tylko ciężka praca, ale również masa zabawy. Bo jak inaczej można byłoby nazwać skina Smugi który wygląda jak poniżej?

Deweloperzy przyznali, że kiedy wszyscy sądzili, że to Geoff Goodman odpowiada za design wszystkich postaci w grze, ten rozesłał w firmie maila, w którym zaprojektował swojego skina dla Smugi. A Dylan Jones, który jest liderem artystów odpowiedzialnych za wdrażanie postaci i ich skinów w Blizzardzie postanowił przenieść tą skórkę do gry. I rzeczywiście w wewnętrznych buildach gry taka skórka istniała.

Jak widać osoby pracujące niżej niż zarząd czy działy finansowe potrafią jeszcze odnaleźć w swojej pracy dobrą zabawę.