Nie ma Archiwów Overwatch. 5 kwietnia startuje 3-miesięczna Rocznica Overwatch!

Dosłownie przed momentem deweloperzy zapowiedzieli Anniversary Remix: Volume 1, 3-miesięczna Rocznica Overwatch.

Rocznica Overwatch zamiast Archiwów Overwatch

Wyczekiwaliśmy Archiwów Overwatch, a tymczasem gracze otrzymają 3-miesięczną Rocznicę Overwatch podzieloną na 3 odrębne wydarzenia sezonowe. Pierwszy Anniversary Remix: Volume 1 rozpocznie się już 5 kwietnia i dostarczy graczom 6 nowych unikalnych i legendarnych skórek. Skórki te mają być zremiksowanymi wersjami już istniejących, pozwalając na nowo cieszyć się ciekawym podejściem do skinów w grze.

W oficjalnym poście zamieszczonym na forum Battle.Net pojawił się wpis, w którym deweloperzy wyjaśniają potrzebę stworzenia 3-miesięcznej Rocznicy Overwatch.

Wraz z dzisiejszą zapowiedzią wydarzenia Overwatch Anniversary Remix 1 chcieliśmy porozmawiać o tym, czego można się spodziewać po wydarzeniach Remix i co to oznacza dla popularnych wydarzeń w grze, takich jak Archiwa, Letnie Igrzyska i Rocznica, w ramach przygotowań do Overwatch 2 .

Podobnie jak w przypadku standardowych wydarzeń rocznicowych, wydarzenia Remix otworzą bramy do skarbca, umożliwiając odblokowanie każdej skórki normalnie dostępnej podczas tych wydarzeń, a także wszystkich nowych „zremiksowanych” skórek legendarnych. Oferują one spin naszych „największych hitów” z nowym wyglądem dla niektórych z najpopularniejszych skórek, jakie kiedykolwiek wydano przy czym możesz spodziewać się sześciu z nich na wydarzenie Remix.

W przypadku każdego wydarzenia rocznicowego powrócą na ograniczony czas trzy popularne skórki z miniwydarzeń przez ograniczony czas, a które będzie można zdobyć, wykonując określone wyzwania. Każde wyzwanie potrwa tylko tydzień, więc jeśli przegapiłeś swoją szansę za pierwszym razem, teraz jest najlepsza szansa na zdobycie skórek z tej limitowanej edycji.

Podobnie jak w przypadku standardowych wydarzeń rocznicowych, w ciągu najbliższych trzech tygodni będziemy włączać bójki według rotacyjnego harmonogramu. Powrócą ulubione przez fanów, takie jak misje archiwalne, Lucio Ball i Mei’s Snowball Challenge, więc nie zapomnij wskoczyć do zabawy.

Oznacza to, że wydarzenia takie jak Archiwa, standardowe Rocznice i Letnie Igrzyska nie powrócą w tym roku. Zamiast tego, wydarzenia Anniversary Remix wprowadzą nowy zestaw wariantów zamiast normalnego harmonogramu wydarzeń, z których wszystkie zostaną przeniesione do Overwatch 2 wraz ze wszystkimi wcześniej zdobytymi skórkami, graffiti i ikonami graczy.

To trzyczęściowe wydarzenie rocznicowe pozwala naszemu zespołowi poświęcić więcej czasu i uwagi nadchodzącej becie PvP, jednocześnie zapewniając społeczności szansę na zdobycie unikalnych wariantów ulubionych skórek legendarnych.

W nadchodzących miesiącach będziemy udostępniać więcej informacji o przyszłych wydarzeniach Anniversary Remix, a także o naszym stałym zobowiązaniu do regularnych aktualizacji dotyczących rozwoju Overwatch 2.

Zawartość Anniversary Remix: Volume 1

Rocznicowy Remix pozwoli dostarczy graczom podobne elementy jak w klasycznym rocznicowym wydarzeniu. Będzie można zagrać w absolutnie wszystkie tryby gry jakie pojawiły się na przestrzeni lat, wiele legendarnych skórek pojawi się w nowych wersjach jak również otrzymamy również nowe skórki w ramach wyzwań tygodniowych.

Pierwsza edycja wydarzenia startuje już 5 kwietnia tego roku.