Niesamowity cinematikowy crossover HotSa, Overwatch i Diablo

Nie ma chyba graczy, którzy oceniliby źle oficjalny zwiastun filmowy z Diablo 4. Jeden z fanów postanowił pokazać jak ten cinematic może wyglądać w konwencji HotSa, z demoniczną Mei, której świat tak bardzo oczekiwał.

parodia zwiastunu diablo 4 w stylu HotSa

Crossover wszystkich gier wymienionych w tytule tego artykułu już istnieje. Heroes of the Storm to w końcu produkcja, w której ścierają się drużyny złożone z wielu bohaterów ze wszystkich uniwersów gier Blizzarda.

Jednak jest pewien youtuber, który tworzy naprawdę świetne, komiczne animacje, do których podkłada modele bohaterów z Heroes of the Storm. Jego najnowszy materiał prezentuje przerobiony zwiastun Diablo 4, w którym główna antagonistka z gry, Lilith pojawia się pod postacią…demonicznej Mei.

Mei została tu wybrana nie bez powodu. Od jej premiery w Overwatch w sieci pojawiło się multum memów ukazujących dosyć miłą dla otoczenia bohaterkę jako istnego demona i piekielnego pomiota.

Mei uzyskała ten tytuł dzięki swoim umiejętnościom mrożącym, którymi wprost irytuje przeciwników. Nie tylko potrafi ich zatrzymać stawiając ścianę lodu, ale również zamraża ich by na koniec dobić z dłoni.