Nowa bohaterka Valorant „kradnie” kwestię Reinhardta z Overwatch

Do fajnego nawiązania z Overwatch doszło podczas prezentacji Sage, jednej z bohaterek Valorant. Wypowiada popularną, zmodyfikowaną kwestię Reinhardta.

sage kwestia reinhardta overwatch

Valorant dziś rozpoczyna działania promocyjne wśród influencerów i prograczy. Co prawda wszyscy musieli podpisać NDA jednak to ma zostać zdjęte 3 kwietnia i wtedy też większość osób będzie mogła poznać jeszcze więcej szczegółów dotyczących gry.

Wczorajszego dnia Riot Games zaprezentowało Sage, jedną z bohaterek w Valorant, która jest mieszanką Zenyatty, Mei i Łaski.

Rozbawiła mnie jednak kwestia, którą bohaterka wypowiada już na samym początku zwiastuna „I’m the/your shield and sword”.

Prezentacja Sage w Valorant "Nie jestem waszą uzdrowicielką"

Oto jak prezentuje się Sage, kolejna bohaterka w Valorant

Opublikowany przez Valorant Polska by BlizzPlanet.pl Czwartek, 26 marca 2020

Przypomina Wam to coś?

Kwestia jest o tyle kuriozalna, że jedyna forma tarczy jaką może zaoferowac Sage to ściana mająca podobne zadanie jak ta, którą posiada Mei.

Oczywiście słowo „kradnie” w tytule celowo dałem w cudzysłowie. Nie jest identyczne ale ma mniej więcej ten sam wydźwięk i skojarzenia z naszym rycerzem z Overwatch. Riot fajnie nawiązuje tu do Overwatch, nawet jeśli nie było to celowe 😉