Nowa książka Overwatch 2 opowie o Sojourn i początkach organizacji!

Podczas oficjalnego streamu na kanale PlayOverwatch ujawniono, że powstaje książka Overwatch 2, która opowie o Sojourn i początkach organizacji Overwatch!

książka Overwatch o Sojourn z premierą w tym roku

Beta Overwatch 2 zbliża się wielkimi krokami. Podczas ostatniej prezentacji umiejętności Sojourn podczas oficjalnego streamu na platformie Twitch, deweloperzy rozmawiali również o historii bohaterki i o tym w jaki sposób została dodana do gry. Jak się okazuje gracze mogą liczyć na nową książkę w świecie Overwatch, w którym poznamy historię Sojourn oraz o jej organizacji Overwatch

O powieści wspomniał Dion Rogers, Art Director pracujący nad Overwatch 2, który potwierdził, że doczekamy się kolejnej książki w świecie Overwatch a jej premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Dion nie podał dokładnej daty poza wyrażeniem „later this year”, ale patrząc po zapowiedziach nowych produktów Diablo z planowaną premierą na październik/listopad jest to jedna z najbardziej realnych terminów na pojawienie się jej w sprzedaży.

Warto tu też podkreślić, że jeszcze w tym roku premierę ma mieć książka Overwatch: Declassified, której premiera planowana jest na 1 listopada.