Nowa skórka OWL dla Bastiona!

Pirate Ship Bastion to nowa skórka z okazji ostatniego w tym sezonie turnieju OWL "Countdown Cup".

Właśnie Blizzard opublikował na stronie internetowej Overwatch League i na koncie Twitter informacje odnośnie nowej okazyjnej skórki przeznaczonej do OWL.

Wcześniej Blizzard teasował społeczność publikując posty z Bastionem, ale nie było wiadomo czy szykuje się jakaś akcja ze skórką dla tej postaci, czy była to po prostu aluzja do „OWL Skin Vault” (Skarbca Skórek OWL).

Teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane i nową skórkę będzie można nabyć za Tokeny OWL w liczbie klasycznych już dwóch setek w dniach 18-30 sierpnia. Turniej w trakcie którego bedzie można uzyskać tokeny za oglądanie streamów odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia.

„Pomysł na tą skórkę pochodzi od specyficznej drużynowej kompozycji wykorzystującej Bastiona na mapach typu 'payload’ zwanej „Pirate Ship” (Okręt Piracki), gdzie Bastion siedzi na ładunku a reszta drużyny go chroni.
Myślimy, że uczynienie Bastiona okrętem pirackim będzie zabawne.”

Nie wiem jak wam, ale mnie wiele elementów tej skórki bardzo przypomina jedne z moich ulubionych zestawów klocków Lego z dzieciństwa. Jestem ciekawy czy w przyszłości pojawi się taki 'piracki’ zestaw sygnowany Overwatch.