Nowe unikalne skiny Overwatch z ograniczonym czasem zakupu zapowiedziane przez Jeffa

Podczas premierowego streamu dotyczące Echo, Jeff Kaplan podczas rozmowy z Sinatrą ujawnił, że w Overwatch niedługo mają pojawić się nowe unikalne skiny z ograniczonym zakupem.

nowe skórki overwatch

W zeszłym roku Sinatra został uznany za MVP Overwatch League. Jakiś czas później ujawnił, że Blizzard szykuje skórkęby upamiętnić jego wyczyny w drugim sezonie rozgrywek. Powiedział wtedy, że skórkę otrzyma Zaria, ale nie może ujawnić więcej szczegółów. Niedługo po tym, Sinatra żałował swoich słów ponieważ Blizzard przestał go informować o szczegółach projektu.

Kilka dni temu Jeff Kaplan był obecny na streamie Sinatry gdzie rozmawiali o nowym bohaterze w Overwatch. Jednak w trakcie rozmowy Jeff Kaplan zapytał zawodnika czy widział już skórkę mistrzowską. Sinatra przyznał, że widział ją po czym Jeff dodał, że jest niesamowita i gracze będą zadowoleni. Jednak co innego powiedział o skórce Sinatry dla Zarii. Przez tą skórkę gracze mają być źli na deweloperów. Ale na to trzeba poczekać aż do premiery skina.

Brzmi dosyć intrygująco jednak w związku z pandemią koronawirusa mecze zostają odwoływane przez co połowa sezonu w dalszym ciągu znajduje się zbyt daleko aby ujawniono nam przynajmniej jedną z nich.