Nowe wiadomości od twórców w Overwatch

Na kanał Overwatch został wrzucony filmik, w którym Jeff opowiada historię powstawania nowej mapki oraz podsumowuje 2020 rok.

Ostatni patch w tym roku został dodany wraz z wczorajszą aktualizacją, więc czas na ostatnią wiadomość od twórców:Podsumowując Jeff opowiada o tym jak powstała Kanezaka. Gdy powiększano zespół by pracować nad drugą częścią grę zatrudniono developera imieniem Morton. Aby przyzwyczaić go do nowych narzędzi kazano mu pobawić się w edytorze i stworzyć nową mapkę pod tryb deathmatch. Okazała się tak dobra, że postanowiono ją dokończyć i wrzucić do pełnej wersji gry. Mapka trafi tam na początku lub w połowie stycznia.

Post image


Jeff postanowił również podsumować zeszły rok. Pomimo epidemii oraz prac nad drugą częścią gry developerom udało się wypuścić aż 80 patchów, wspomniał o dodaniu Echo, która okazała się świetną oraz zbalansowaną postacią oraz o nowych wersjach znanych eventów. Jeff wyraził nadzieję, że kolejny rok będzie spokojniejszy oraz przekazał życzenia od całego zespołu.