Nowe wyzwanie w Overwatch i kolejny komiks we wtorek?

Klient Overwatch otrzymał aktualizację, która będzie aktywna we wtorek. Czyżby nowe wyzwanie i kolejny komiks w Overwatch?

nowe wyzwanie i komiks w overwatch

W najbliższy wtorek gracze otrzymają nową aktualizację w Overwatch. Standardowo znajdą się w niej zmiany z serwera testowego PTR, wśród których jest nowa „mapa” w Warsztacie – Green Screen, która ma pomóc twórcom stworzyć własne animacje z bohaterami gry.

Dodatkowo w aktualizacji znajdzie się sporo poprawek błędów oraz nowy mechanizm obsługi minimalnych opóźnień wyrównujących rozgrywki turniejowe między zawodnikami.

Jednak mimo wszystko aktualizacja „na zaś” robiona jest zawsze w przypadku dużych aktualizacji, które wprowadzane są wraz z nowościami w grze. Podejrzewam, że we wtorek gracze będą mogli otrzymać nowe wyzwanie jednego z bohaterów, które pozwoli nam zdobyć unikalnego skina, spreje i ikonę gracza. A wszystko to jeszcze przed rozpoczęciem Zimowej Krainy Czarów w Overwatch.

Dodatkowo w okolicach wtorku powinniśmy otrzymać kolejny komiks z kolejnymi przygodami Smugi. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy, zawsze w połowie miesiąca pojawiał się jeden zeszyt, który opowiadał o historii Smugi w Londynie. Ostatni odcinek związany był z animacją Zlecenie, w której Smuga przy okazji pomocy omnickiej koleżance była świadkiem eliminacji Tekarty Mondaty z rąk Wdowy.

Myślicie, że nowe wyzwanie jest realne? Jeśli tak, który bohater je otrzyma?