Nowe zestawy klocków Lego z Overwatch 2 z premierą w 2022 roku!

Do mediów wyciekł nowy zestaw klocków LEGO sygnowany logiem Overwatch 2. Nowy zestaw ma nosić nazwę "Titan" i ma pojawić się w sprzedaży w 2022 roku!

We francuskej sieci sklepów (La grande recre) prawdopodobnie przypadkowo ujawniono zestaw LEGO numer 76980, wzorowany na kinowej zapowiedzi Overwatch 2 „Zero Hour”. Klocki mają pojawić się w sprzedaży w 2022 roku. W tym momencie na stronie źródłowej jest błąd 404, a niestety je ne parle pas le français.

Sprzedawca ujawnił iż zestaw ma być wydany w synergii z premierą Overwatch 2, ale wydaje mi się że nie zorientował się na czas o przesunięciu premiery, lub po prostu zabrakło synergii pomiędzy korporacjami i utrzymano/przeoczono grafik wcześniej ustalony ze sprzedawcą i LEGO.

Domyślam się że mogło też chodzić o rozpoczęcie rozgrywek Overwatch League (na wczesnej wersji OW2) lub pierwszą planowaną datę premiery gry (która była wielokrotnie zmieniana).

W skład zestawu wchodzi znany nam tytaniczny mech atakujący bohaterów gry w Paryżu, oraz spośród całej ekipy występującej w trailerze zaledwie dwie figurki Tracer i Mei.

Niewątpliwie będzie to nie lada gratka dla fanów serii i klocków LEGO – ja osobiście jestem wielkim fanem obu.