Nowi bohaterowie mogą pojawić się wraz ze startem Overwatch League!

Aaron Keller, dyrektor gry Overwatch nie wyklucza pojawienia się nowych bohaterów podczas startu kolejnego sezonu Overwatch League.

overwatch 2 zapowiedziano 2 lata temu

W minioną niedzielę odbył się Wielki Finał 4 sezonu rozgrywek w ramach Overwatch League. W finale spotkały się drużyny Dallas Fuel i Shangai Dragons i to właśnie ta druga drużyna sięgnęła szczytu po tragicznym, ostatnim miejscu w pierwszym sezonie rozgrywek. Tymczasem planowany start Overwatch League na kwiecień przyszłego roku może odbyć się z udziałem nowych bohaterów. A przynajmniej tak twierdzi Aaron Keller, dyrektor gry Overwatch.

Podczas Wielkiego Finału ligi ujawnił, że Overwatch 2 i Overwatch League podczas startu kolejnego sezonu udostępni wszystkich 32 bohaterów, którzy aktualnie znajdują się w Overwatch. Natomiast to co ciekawe, przyznał również, że być może zobaczymy kilka nowych twarzy.

Planujemy, że w kolejnym sezonie Overwatch League będą dostępni wszyscy grywalni 32 bohaterowie…

…Ale kto wie, być może pojawi się kilku więcej.

Aaron Keller

Niestety jak to bywa przy tego typu zapowiedziach, powoduję spory hype, ale też nie dają gwarancji, że tak się właśnie stanie. Chciałbym wierzyć, że zobaczymy nowe twarze jak chociażby Sojourn, ale wiem też, że Blizzard premierę każdej postaci poprzedza akcjami marketingowymi. Być może poznamy tych bohaterów podczas przyszłorocznego BlizzCon w lutym, a być może będą zapowiadani od BlizzConu po start w kwietniu. Póki co są to tylko dywagacje i pozostaje nam czekać na oficjalne prezentacje.