Nowy bohater Overwatch pod koniec marca. Ma być supportem – tak twierdzi francuski influencer

Jeden z francuskich influencerów twierdzi, że nowy bohater pojawi się pod koniec marca i będzie to support.

nowy bohater overwatch w marcu

Marzec to standardowy miesiąc premiery nowego bohatera w Overwatch. Jednak mamy już początek miesiąca, a Blizzard nie ujawnił nam absolutnie żadnych zapowiedzi. Dlatego społeczność coraz mocniej zaczęła utwierdzać się w opinii, że Blizzard doda go dopiero w okolicy wakacji.

Nowy bohater Overwatch

Tymczasem jeden z francuskich influencerów powiedział na swoim streamie, że nowego bohatera powinniśmy oczekiwać po pierwszej połowie miesiąca lub pod jego koniec.

„Uwaga, spoiler, to support”, powiedział Francuz.

Podczas swojego streamu dodał, że jego źródłem jest popularny francuski influencer AlphaCast, który również mocno związany jest ze sceną Overwatch.

Jednak sam zdementował te informacje portalowi Dexerto twierdząc, że Althea ma zaniki pamięci i że dyskutowali o ewentualnej premierze Echo w podobnym kontekście jak Baptiste, który pojawił się rok temu w marcu. Baptiste pojawił się 19 marca stąd być może francuz połączył niektóre nitki i zaprezentował taką, a nie inną koncepcję.

Dla przypomnienia, Jeff Kaplan podczas rozmowy z Emonggiem ujawnił, że pracują nad większą liczbą supportów i tanków, którzy w większości są w puli 6 nowych nieujawnionych bohaterów.

Nie wiemy zatem czy Althea próbował zyskać na popularności czy może Alphacast powiedział mu za dużo i teraz próbuje wybrnąć z niezręcznej sytuacji.