Nowy bohater w Overwatch w marcu

Nadchodzi marzec, i jeśli harmonogram premier bohaterów nie zmienił się po zeszłorocznym BlizzConie to właśnie w ciągu najbliższych tygodni powinniśmy poznać nowego bohatera w Overwatch.

overwatch 2 opóźnione

Do ostatniego BlizzConu Blizzard regularnie prezentował nowych bohaterów w Overwatch. Ci mieli premiery zawsze w marcu, lipcu i listopadzie podczas konwentu. Podczas BlizzCon 2019 nie zaprezentowano żadnego nowego bohatera, a wszystko z powodu zapowiedzi Overwatch 2. Ujawniono jednak, że Sojourn będzie w grupie bohaterów, którzy dołączą do gry wraz z premierą drugiej części gry.

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się marzec, a wraz z nim najpewniej nowy bohater. I przyznam się Wam całkowicie szczerze. Nie mam zielonego pojęcia, kto to może być. Deweloperzy ostatnimi czasy dodawali bohaterów, których zupełnie się nie spodziewaliśmy. No może poza Brigitte, Orisą czy Sombrą. Jednak wszyscy pozostali bohaterowie prezentowani byli w sposób bardzo mylący i były postaciami spoza opowieści prezentowanych w komiksach, animacjach czy wspomnieniach w grze.

Oczywiście nie mogę być pewny, że marzec pozostaje w standardowym harmonogramie premier bohaterów jednakże Blizzard ujawnił, że w 2020 roku w grze zobaczymy jeszcze przynajmniej jedną nową postać. Terminy pozostają tylko dwa: marzec i lipiec. W kwietniu i maju mamy premiery kolejnych edycji Archiwów i Rocznicy, sierpień pozostaje w zasięgu Letnich Igrzysk (o ile ponownie nie zmieni się z premierą bohatera), październik to miesiąc Halloweenowej Grozy. Pozostają zatem marzec, czerwiec, lipiec i wrzesień.

Jak myślicie czy otrzymamy kogoś zupełnie nowego czy będzie to postać dobrze nam znana?