Nowy Developer Update! Już w przyszłym tygodniu zobaczymy nowości PVP w Overwatch 2!

Aaron zdecydowanie nie lał wody w swoim pierwszym filmie skierowanym do graczy. Czego możemy się spodziewać niedługo?

Najnowszy developer update ma zaledwie minutę i 38 sekund. Aaron zdecydowanie nadal oswaja się ze swoją nową rolą, ale z racji tego że zbliża się kolejna Rocznica Overwatch już niedługo zobaczymy nowy gameplay związany z Overwatch 2.

20 maja zespoły Overwatch oraz Overwatch League połączą siły by zaprezentować nam nowości wprowadzane do trybów PVP. Keller podkreślił, że wszystko co zostanie pokazane nie jest jeszcze wersją ostateczną i gra na premierę może się różnić od tego co zobaczymy w przyszły czwartek.

Niedługo potem, bo 24 maja rozpocznie się AMA na reddicie r/Overwatch, gdzie twórcy będą odpowiadać na pytania związane z dotychczasowym rozwojem Overwatch. Czyli pewnie nie ma co liczyć na więcej info związanego z drugą częścią gry. Co ciekawe nie widać nigdzie informacji o tej dużej nowości, która to miała zmierzać do pierwszej części gry. Czyżby Blizzardowe „Very Soon” czekała kolejna redefinicja? Pozostaje czekać i liczyć, że to co zostanie pokazane w przyszłym tygodniu zaspokoi Nasze wygłodniałe apetyty.

PS Czy tylko mnie zdziwiło że filmik nie rozpoczął się od: This is Aaron from the Overwatch Team? Czasy się zmieniają…