Nowy rycerski skin Mercy w Overwatch ujawniony!

Wczorajszego wieczora Blizzard ujawnił nową legendarną skórkę Mercy, która dostępna jest za tokeny Overwatch League.

nowy legendarny skin dla Mercy z Overwatch League

Blizzard kontynuuje promowanie Ligi Overwatch prezentując kolejną skórkę legendarną. Tym razem skina otrzymała Łaska, która prezentuje iście średniowieczną stylistykę rycerską, która ma symbolizować siłę i odwagę.

Lojalność, odwaga i moc wskrzeszania – Royal Knight Mercy przybyła na pole bitwy Midseason Madness.

Najnowsza legendarna skórka inspirowana turniejami Overwatch League składa hołd zeszłorocznej czerwcowej rozgrywce, a Mercy jest gotowa zająć ścianę honoru z inspirowaną włócznią laską. Z klasycznym hełmem i zbroją rycerską z pióropuszem od stóp do głów (po skrzydła), ten projekt reprezentuje „wersję Łaski w średniowieczu” według artystki koncepcyjnej Emily Siu. „Skórka dobrze pasuje do jej cech pomagania, ochrony i bycia opiekunem ludzi”.

Projekt Royal Knight Mercy łączy wiele oryginalnych cech bohatera z wizualnym motywem zaprzysiężonego obrońcy królestwa. Wraz z wyborem koloru czerwonego, białego i bordowego „herb lwa symbolizuje odwagę, szlachetność, królewskość, siłę i męstwo” – dodała Siu.

Skin Łaski można kupić już teraz za 200 tokenów ligowych. W przeliczeniu jest to około 47 złotych. Tokeny można również zdobyć za darmo podczas oglądania rozgrywek ligowych. Skórkę można kupić w dniach 19 lipca – 19 sierpnia. Jest zatem sporo czasu na zdobycie tokenów, szczególnie, że rozgrywki Overwatch League trwają teraz przez niemal cały tydzień.