Wczorajszego wieczora Blizzard ujawnił nową legendarną skórkę Mercy, która dostępna jest za tokeny Overwatch League.

Blizzard kontynuuje promowanie Ligi Overwatch prezentując kolejną skórkę legendarną. Tym razem skina otrzymała Łaska, która prezentuje iście średniowieczną stylistykę rycerską, która ma symbolizować siłę i odwagę.

Lojalność, odwaga i moc wskrzeszania – Royal Knight Mercy przybyła na pole bitwy Midseason Madness.

Najnowsza legendarna skórka inspirowana turniejami Overwatch League składa hołd zeszłorocznej czerwcowej rozgrywce, a Mercy jest gotowa zająć ścianę honoru z inspirowaną włócznią laską. Z klasycznym hełmem i zbroją rycerską z pióropuszem od stóp do głów (po skrzydła), ten projekt reprezentuje „wersję Łaski w średniowieczu” według artystki koncepcyjnej Emily Siu. „Skórka dobrze pasuje do jej cech pomagania, ochrony i bycia opiekunem ludzi”.

Projekt Royal Knight Mercy łączy wiele oryginalnych cech bohatera z wizualnym motywem zaprzysiężonego obrońcy królestwa. Wraz z wyborem koloru czerwonego, białego i bordowego „herb lwa symbolizuje odwagę, szlachetność, królewskość, siłę i męstwo” – dodała Siu.

Skin Łaski można kupić już teraz za 200 tokenów ligowych. W przeliczeniu jest to około 47 złotych. Tokeny można również zdobyć za darmo podczas oglądania rozgrywek ligowych. Skórkę można kupić w dniach 19 lipca – 19 sierpnia. Jest zatem sporo czasu na zdobycie tokenów, szczególnie, że rozgrywki Overwatch League trwają teraz przez niemal cały tydzień.

Tagi: , , , , , ,