Nowy skin MVP Zarii w Overwatch z tematem kosmity z Facetów w Czerni?!

Na profilu Overwatch League zaprezentowano materiał z reakcji Sinatry na swoją skórkę MVP Zarii. Sugeruje się, że ma być związana z kosmitami i organizacją Facetów w Czerni.

kosmiczny skin zarii mvp overwatch

Sinatraa, który niedawno przeszedł z Overwatch do Valorant był gościem zapowiedzi nowej skórki dla Zarii, która ma nastąpić w niedługim czasie. Blizzard przygotował specjalny materiał promocyjny w tytule wpisując frazę „Transmission incoming” celowo kojarząc ją z nowoczesnymi technologiami i komunikacją pozaziemską.

Powyższy materiał nie zdradza nam praktycznie niczego. Sinatra wypowiada się o skórce w superlatywach po czym materiał się urywa z komunikatem „Signal lost”.

I mimo, że na kanale OWL nie pojawiło się nic więcej, podpowiedzi można szukać w jednym ze starych wpisów Sinatry i odpowiedzi San Francisco Shock, które sugeruje, że Sinatraa jest kosmitą. A przynajmniej tak sugerują zachodnie media.

Z kolei na kanale Youtube, zresztą dopiero co założonym jeden z użytkowników wyciągnął wszystkie przerywane klatki z oryginalnego filmiku, które zaprezentowały następującą sylwetkę.

Skórki Sinatryy powinniśmy spodziewać się w najbliższych tygodniach. O przecieku tym poinformował sam Sinatraa, który już jakiś czas temu twierdził, że premiera skórki to kwestia kilku tygodni.

OWL powraca już dziś o godzinie 10:00 rano gdzie swój pojedynek odędzie London Spitfire z Shangai Dragons.