Obejrzyj animację Kiriko i wygraj kolejny Pakiet Posterunku Overwatch 2 podczas Twitch Dopów

W sieci zadebiutowała oficjalnie animacja Kiriko, a na naszych weekendowych streamach możecie zgarnąć kolejny Watchpoint Pack!

Dzisiejszej nocy podczas trwającego TwitchConu swoją premierę miała oficjalna animacja Kiriko, w której poznajemy relacje głównej bohaterki z sąsiadami i jej motywację do obrony najbliższych. Niestety Blizzard nie miał szczęścia do przecieku, który kilka tygodni temu ujawnił niedokończony materiał w hiszpańskiej wersji językowej. Jednak teraz oficjalnie fani na całym świecie mogą obejrzeć materiał w języku angielskim.

Twitch Drops na kanale RushingTurtles

Z okazji uruchomienia Twitch Drops zachęcam Was do wzięcia udziału w naszych weekendowych streamach na kanale RushingTurtles, podczas których będziecie mieli okazję do zdobycia unikalnej skórki Kiriko, którą prezentuję poniżej.

Nasze streamy będą odbywać się w sobotę i niedzielę od godziny 12:00 do 16:00. Dodatkowo jako nagroda główna w naszym streamie będzie do rozdania Pakiet Posterunku zawierający Przepustkę Bojową na Sezon 1 w Overwatch 2, 2000 monet, natychmiastowy dostęp do Kiriko oraz 7 legendarnych i 5 epickich skinów! Zachęcamy do udziału w zabawie. Tym razem stream dla Was prowadził Ciemnobrody!

Powodzenia!