Od dziś można zdobywać skin Symmetry z Overwatch Contenders!

Dzisiejszego dnia gracze mają szansę na zdobycie unikalnych skórek Overwatch Contenders.

skiny symmetry i łaski ponownie w overwatch contenders

Kilka dni temu Blizzard ogłosił nową promocję. Oglądając mecze Overwatch Contenders gracze zostaną nagrodzeni skórkami ligowymi. Każdy kto w październiku zaloguje się do gry otrzyma automatycznie skórkę Genjiego, natomiast ci, którzy będą oglądać najbliższe mecze Tier 2 otrzymają również skórki dla Symmetry i Łaski.

Aby otrzymać dwie pozostałe skórki w październikowej promocji należy oglądać Overwatch Contenders odpowiednio 7 i 15 godzin. Skórkę Symmetry otrzymacie po obejrzeniu 7 godzin transmisji, zaś skórkę Łaski po 15 godzinach.

Większość z Was zapewne nie miała okazji obejrzeć meczów z 16 października, zatem dzisiaj pojawia się pierwsza taka szansa. O godzinie 23:00 czasu polskiego rozpoczynają się rozgrywki w ramach Overwtch Contenders South America. Transmisja planowana jest na 6 godzin, a kolejny mecz będzie można obejrzeć 22 października od godziny 12:00. Będzie to Wielki Finał 2 sezonu rozgrywek w Korei, gdzie zmierzą się ze sobą drużyny WGS Phoenix i Runaway. Wystarczą tylko te dwie transmisje, aby cieszyć się skórką Symmetry.

Jak zdobyć skórkę Overwatch Contenders dla Symmetry?

Aby zdobyć skina Symmetry trzeba pamiętać o kilku ważnych rzeczach:

  1. Uruchomić transmisję Overwatch Contenders pod adresem https://overwatchleague.com/en-us/contenders w dwóch poniższych terminach:
    • 20 października 2020 o godzinie 23:00 (rozgrywki półfinałowe 4 turnieju regionu południowo-amerykańskiego),
    • 22 października 2020 o godzinie 9:00 (ćwierćfinały regionu chińskiego),
    • 22 października 2020 o godzinie 12:00 (Wielki Finał regionu koreańskiego),
  2. Zalogować się na stronie https://overwatchleague.com/en-us/contenders za pomocą swoich danych Battle.Net, aby system mógł zacząć zliczać czas spędzony na streamie.

Pamiętajcie, że aby zdobyć skórkę musicie oglądać łącznie 7 godzin transmisji. Jeśli przerwiecie po rozpoczęciu 4 godziny, system zliczy trzy godziny z kilkoma minutami czwartej (godziny) rozpoczętej transmisji. Po włączeniu kolejnych transmisji czas będzie doliczany do puli. Nie musicie się obawiać tego, że transmisja trwa tylko 3 godziny, a Wy musicie odbębnić czas 4 godzin. Przy okazji kolejnej zostanie do obejrzenia 1 godzina.

To co jednak musicie pamiętać, to fakt, że skórki można zdobyć jedynie w październiku. Co miesiąc Blizzard będzie prezentował kolejne promocyjne elementy kosmetyczne Overwatch Contenders, o które będą mogli walczyć gracze. Niedługo zaprezentujemy również pełny harmonogram październikowy, dzięki któremu będziecie mogli odebrać kolejną skórkę dla Łaski.

Planujecie powalczyć o skin Overwatch Contenders Symmetry?