Odbyłem spotkanie z Blizzardem – Overwatch wróci na szczyt!

Wczorajszego wieczora odbył się Content Creator Briefing, spotkanie z Blizzardem, po którym odzyskałem hype na Overwatch. I Wy też odzyskacie.

powraca hype na overwatch

Blizzard uruchomił Content Creator Briefing, regularne spotkania z influencerami, podczas których omawiane są różne kwestie dotyczące marki Overwatch. O ile fakt, że rozmawia się o Overwatch, o tyle nie można zdradzać tego co na takich spotkaniach się dzieje. Ale po tej rozmowie mogę Wam powiedzieć jedno – odzyskałem hype na Overwatch i wkrótce sami również je odzyskacie, a sama gra ponownie wróci na obrane kilka lat temu tory.

Jakiś czas temu zostałem zaproszony przez Blizzarda do uczestnictwa w zamkniętych spotkaniach z deweloperami, podczas których omawiane są różnorakie kwestie dotyczące Overwatch. Przed kilkoma tygodniami miałem okazję poznać szczegóły wydarzenia świątecznego, natomiast na wczorajszym spotkaniu…

I tu muszę niestety przerwać mój wywód bo jak bardzo chciałbym Wam zdradzić o czym dokładnie rozmawiałem, tak wykorzystam publiczne wypowiedzi innych influencerów, których sami mieli nie publikować. Odpowiedzi możecie dopowiedzieć sobie sami 😉

Mój entuzjazm jest bezgraniczny, a mój dzień zrobiony.

MasterIanGamer

Po raz pierwszy od dłuższego czasu jestem pełnym optymistą. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć tę grę z powrotem tam, gdzie jest jej miejsce w branży, na szczycie.

SamitoFPS

Nie mogę powiedzieć co było dziś omawiane, ale mogę powiedzieć to, że moja wiara w przyszłość Overwatch została przywrócona.

mL7support

Overwatch w 2022 będzie ogromny

BroYouWack

Overwatch powróci na szczyt w 2022 roku

Toniki

Mi wierzyć nie musicie, ale inni influencerzy wiedzą dokładnie to samo co ja.