Oficjalne koncept arty eskadry MEKA z Overwatch!

Na swoim profilu ArtStation artysta Ben Zhang opublikował swoje prace koncepcyjne wszystkich współpracowników D.Vy, członków elitarnej koreańskiej eskadry MEKA ze świata Overwatch.

Pierwszy raz mamy okazję tak dokładnie przyjrzeć się szczegółom potencjalnych nowych bohaterów w grze. Wcześniej widzieliśmy ich w kilku momentach cinematic shorta zatytułowanego 'Shooting Star’.

Modele 3D mechów znajdują się też w garażu na wypuszczonej wtedy mapie „Pusan”, ale przez bariery nie było możliwości przyjrzenia im się bliżej.

Pospekulujmy trochę jak za dawnych, wspaniałych czasów kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy D.Vę na teaserach.

Potencjalnym tankiem (z dwóch wiadomych powodów przyczepionych do rąk mecha) jest Yuna. pseudonim ’D.mon’ w masywnej i toporniej maszynie o nazwie ’Bestia’.

Potencjalnym bohaterem ataku jest Jae-Eun Kwon aliaz ’Casino’ w mechu „La Princesse – Księżniczka”. Agresywny design sylwetki mecha i działka sprawiają wrażenie bardzo szybkiego i zwinnego.

Kolejnym potencjalnym kandydatem na bohatera jest tym razem Seung-Hwa Shi znany jako ’Overlord’. Jak się wydaje może to być bohater wsparcia posługujący się podobnie do Brigitte regeneracją tarczy i specjalizujący w jakiegoś rodzaju technologii mini-dronów. Urządzenie które pilotuje to ’MasterMind

Ostatnim członkiem MEKA jest Kyung-Soo Hwan znany jako ’King’ zasiadający w ’Singijung – Bitwa’. Jak sama nazwa pojazdu wskazuje jest to potencjalny bohater ataku, posługujący się podobną wyrzutnią rakiet jak widzieliśmy u Omników Gwishin dokonujących ataku na Pusan.

Jak widać MEKA SQUAD to zgrana ekipa prawdopodobnie dwóch tanków, dwóch DPSów i jednego Supporta. Trochę ciężko jest mi wyobrazić ich sobie w grze i w ogniu walki, ale kto wie co planuje Blizzard wobec tych postaci. Może nigdy nie zobaczymy ich w grze, a jedynie w filmikach, cut-scenach i komiksach?

Shoutout dla BRSa za czujność!