Otrzymała 1300 subów podczas bodypaintingu D.Vy z Overwatch

Artystka specjalizująca się w bodypaintingu przy okazji tworzenia pracy związanej z D.Vą, otrzymała podczas tylko jednej transmisji ponad 1300 subskrypcji.

d.va bodypainting overwatch

Tworzenie cosplayu jak i sam bodypainting to czynności wymagające dobrej wprawy manualnej i artystycznej. Osoby, które poświęcają się takiej pracy muszą poświęcić naprawdę dużo czasu i umiejętności aby ostateczny efekt był dla widzów piorunujący. Sama jestem fanką i powoli przymierzam się do stworzenia swojego pierwszego cosplayu z Overwatch ale bardzo daleko mi do Djarii, która nie dość, że nie potrzebowała żadnych elementów kostiumu, to stworzyła przepiękną wizualizację D.Vy za pomocą farb.

Zdecydowaną większość czasu podczas streamu poświęciła na malowanie górnej części ciała. W końcu Twitch nie patrzy zbyt dobrze na nagie, zaklejone piersi, a mając już większość klatki piersiowej pod farbą, nie trafiła na listę zbanowanych użytkowników co mnie bardzo cieszy.

Zaskakujący jest natomiast sam efekt końcowy jak i sposób, w jaki kilku jej widzów odwdzięczyło się jej za czas włożony w malunek. Djarii otrzymała ponad 1300 subskrypcji. Zdecydowaną większość poprzez zakup po 20 czy 100 sztuk przez pojedynczego widza jako podarunek dla innych widzów. Nigdy jeszcze nie widziałam tak dużej liczby subów w tak krótkim czasie ale być może nie skupiam się za bardzo na graczach, a cosplayerkach.

Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze więcej prac związanych z Overwatch w przyszłości 🙂