Overwatch 2 5v5 w Warsztacie Overwatch!

Społeczność tak bardzo nie może doczekać się przetestowania sequela, że już parę dni po prezentacji powstała w Warsztacie wersja Overwatch zawierająca wszystkie zmiany balansu nadciągające w sequelu.

Fani Overwatch bardzo podzielili się po usłyszeniu wieści o przejściu PvP z 6v6 na 5v5. Wiele osób zwraca uwagę, że zadecyduje co sądzić o tej zmianie dopiero po tym, jak będą mogli ją sami wypróbować. Do premiery Overwatch 2 zostało pewnie jeszcze sporo czasu, ale okazuje się, że fani znający się na Warsztacie Overwatch postanowili odtworzyć zasady rozgrywki Overwatch 2 w jednym z customowych trybów.

Wystarczy użyć kodu Y4AY9 i uzyskujemy dostęp do Overwatch 5v5 razem z pasywnymi umiejętnościami dla ról, zmianami balansu bohaterów oraz nowymi umiejętnościami takimi jak alternatywny strzał Winstona. Oczywiście nie jest to ostateczna reprezentacja tego jak Overwatch 2 będzie wyglądać, sporo jeszcze może zostać zmienione, ale mimo wszystko fajnie jest własnymi rękami sprawdzić kierunek zmian jakie będzie wprowadzać Blizzard.

Zamierzacie wypróbować 5v5? Dajcie znać w komentarzach jak Wam się grało.