Overwatch 2 Battle Pass znaleziony w plikach gry!

Wygląda na to, że w plikach gry Overwatch 2 znajdują się już zapisy na temat Battle Pass, czyli Przepustki Bojowej.

battle pass w plikach gry Overwatch 2

Battle Pass w Overwatch 2 staje się realny. Po wielu sugestiach i plotkach graczom udało się znaleźć w plikach gry informacje kodowe o Battle Pass, innymi słowy popularnej Przepustce Bojowej znanej z wielu innych produkcji takich jak Fortnite, Valorant, Call of Duty czy nadchodzące jeszcze w drugim kwartale Diablo Immortal.

Informacje o Battle Pass w Overwatch 2 pojawiły się po raz pierwszy podczas podsumowania kwartalnego dla inwestorów, w którym włodarze studia poinformowali, że FPS Blizzarda przejdzie zmiany mające na celu zapewnienie stałego źródła przychodów, zaś w wywiadzie przeprowadzonym jeszcze w 2020 roku z Jeffem Kaplanem dowiedzieliśmy się, że Battle Pass jest na tapecie przez wzgląd na rezygnację z systemu Loot Boxów.

Teraz mamy jednak namacalne potwierdzenie, że Battle Pass znajdzie się w Overwatch 2. Informacje te zostały przekazane przez twórcę BlizzTrack, portalu który bada zmiany na serwerach gier Blizzarda. Dowodem na istnienie Przepustki Bojowej w grze jest string prezentujący pozycję Battle Pass w Lobby gry.

Podejrzewam, że w trakcie kilku faz beta testów Overwatch 2, które mają mieć miejsce w tym roku Blizzard pozwoli graczom przetestować nowy mechanizm.

Źródło: Twitter