Overwatch 2 za niemal 300 złotych?!

Niemiecki Gamestop uruchomił przedsprzedaż Overwatch 2 w cenie 70 Euro, czyli w przeliczeniu ok 300 złotych.

przeciek Overwatch 2 na blizzcon 2021

Overwatch 2 nie ma jeszcze premiery ale sklepy powoli zaczynają przymierzać się do sprzedaży najnowszej odsłony gry. Overwatch 2 będzie niejako uzupełnieniem podstawowej wersji gry i poza trybem PvE będzie zawierać również unowocześnienia pod względem graficznym czy UI.

Niemiecki Gamestop wprowadził do sprzedaży Overwatch 2 w cenie 70 euro. Nie mamy jednak pewności co do tego czy jest to cena, za którą rzeczywiście kupimy grę czy zmieni się ona jeszcze w najbliższych miesiącach. Często jest tak, że sklepy wprowadzają przedsprzedaż produktów i pokazują tak zwane placeholdery, czyli informacje, które mogą się jeszcze zmienić do oficjalnego ogłoszenia przez Blizzarda.

Cena podana przez sklep dotyczy zakupu pełnej wersji gry. Nie ma pewności co do tego czy posiadacze pierwszej części gry będą mogli nabyć taniej kolejną odsłonę czy w takiej cenie każdy zostanie zmuszony do zakupu. Podana cena może dotyczyć również wersji gry bogatszej o skiny czy dodatki cyfrowe do Overwatch jak i innych gier Blizzarda.

Jeśli jednak cena pozostanie na poziomie 70 Euro kupicie grę?