Overwatch Anniversary Remix vol 1 – wystartowała pierwsza edycja wydarzenia rocznicowego!

O 20.01 w Overwatch wystartowało nowe wydarzenie, w którym do zdobycia są skórki poprzednio w ograniczonych czasowo 'mini' wyzwaniach/wydarzeniach.

Dzisiejszego wieczora zgodnie z zapowiedzią wystartowało wydarzenie Overwatch Anniversary Remix vol 1, pierwsze z trzech wydarzeń rocznicowych w grze, które pozwoli graczom zdobyć wszystkie wydane dotychczas skórki (poza Goździkiem i dostepnymi w zamówieniach pre-orderowych). W trakcie wydarzenia gracze będą mogli zagrać również we wszystkie wydane dotychczas tryby gry z wydarzeń sezonowych.

Oprócz dodatkowej możliwości odblokowania skórek dla Baptiste, D’vy i Any będziemy mogli zdobyć rekolory (odwrócone wersje koloru) do skórek Genjiego, D’vy, Reinhardta, Mercy oraz Zenyatty.

W pierwszym tygodniu do zdobycia będzie skórka D’vy 'Nanocola’ oraz trzy spraye.

W drugim tygodniu wydarzenia będziemy mogli odblokować skórkę 'Bastet’ do Any i ikonę gracza (avatar).

Na koniec do odblokowania będzie skórka Baptiste 'Sanitariusz Polowy’ oraz zestaw dwóch sprayów i ikonę gracza.

Wydarzenie ma trwać aż trzy tygodnie i zakończy się 26 kwietnia. Codziennie będzie do ogrania inny tryb z wydarzeń: 'Archiwa’, 'Mei Snowball Challenge’ oraz 'Lucio Ball’ (tak zwane 'Brawls’).

Najprawdopodobniej od razu po zakończeniu tego niezwykle długiego (jak na Overwatch) wydarzenia rozpocznie się zamknięta beta Overwatch 2.