Overwatch Anniversary Remix vol. 2 potrwa do 7 czerwca!

Blizzard ujawnił daty kolejnej odsłony rocznicowego wydarzenia w Overwatch Anniversary Remix vol. 2.

podano datę premiery wydarzenia overwatch anniversary remix vol 2

Blizzard poinformował o datach trwania kolejnej edycji wydarzenia Overwatch Anniversary Remix vol.2, który rozpoczyna się już w najbliższy wtorek. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, gracze otrzymają możliwość zdobycia kilku unikatowych skórek, jak i masę nowych wersji legend z poprzednich wydarzeń.

Wydarzenie potrwa w dniach 17 maj – 7 czerwca. Oficjalną informację zamieszczono na łamach Twittera Blizzarda. Sam zaś trailer utrzymany został w klimacie lat 80-tych, podobnym do filmu promocyjnego Overwatch League.

Z przecieku na oficjalnej stronie gry wiemy, że gracze będą mogli zdobyć 3 skórki z wydarzeń specjalnych: Mardi Gras Ashe, Maestro Sigma oraz Dr. Ziegler Mercy. Natomiast nowe edycje legendarnych skórek z poprzednich wydarzeń sezonowych dotyczą m.in. skinów: Okami Hanzo, Dragon Symmetra, Rabbit Lucio oraz kilku innych nie wymienionych w przecieku.

Serdecznie z tej okazji zapraszam Was na stream we wtorek o godzinie 20:00 gdzie rozdamy unikatowe plakaty z Overwatch 2. Stream odbędzie się na kanale RushingTurtles na platformie Twitch.