Overwatch Reaper’s Code of Violence skin – oto jak wygląda skórka Żniwiarza

Wystartowało wydarzenie Kodeks Przemocy w Overwatch. Oto jak wygląda najnowsza skórka dla Żniwiarza.

overwatch reaper's code of violence skin - prezentacja skórki Żniwiarza

Dosłownie przed momentem wystartowało mini wyzwanie w Overwatch, Reaper’s Code of Violence, podczas którego zaprezentowano nowego skina dla Żniwiarza. Skórka pojawiła się przy okazji premiery opowiadania Kodeks Przemocy, który ujawnia konsekwencje badań genetycznych nad Gabrielem Reyesem dokonywanych przez Moirę, jego rozterek moralnych oraz gniewu, który powoduje, że antagonista jest cały czas żądny krwi. Skórka będzie dostępna do zdobycia w Overwatch przez najbliższe 2 tygodnie, w dniach 22 luty – 8 marca.

Reaper’s Code of Violence skin – prezentacja

Skórka, którą można od dziś zdobyć w Overwatch prezentuje moment przejściowy między wizerunkiem Gabriela jako agenta Blackwatch, a znanego nam Żniwiarza w czarnym płaszczu i białą, demoniczną maską.

Skórka ta powiązana jest z premierą opowiadania, w którym wyjaśniono wygląd maski bohatera. Możemy w nim wyczytać:

Reyes wpatrywał się w swoje wypaczone odbicie w masce Żniwiarza, specjalistycznym aparacie oddechowym, który ze swoimi czerwonymi, wąskimi szczelinami na oczy przypominał element halloweenowego przebrania. Do misji takich jak ta Reyes potrzebował wyświetlacza przeziernego, filtra przeciwgazowego i wielokierunkowego systemu łączności z GPS-em.

Sam skin prezentuje się następująco:

Jak zdobyć nowego skina Żniwiarza w Reaper’s Code of Violence?

Mini wyzwanie Reaper’s Code of Violence stosuje jeden ze standardowych mechanizmów aktywizacji graczy celem możliwości zdobycia skórki za darmo. Startujące dziś wyzwanie zostało opracowane na następujących zasadach:

  • Wygraj 9 gier aby otrzymać ikonę,
  • Wygraj 18 gier aby otrzymać sprej,
  • Wygraj 27 gier aby otrzymać skórkę Zmierzch Żniwiarza.

Wraz z nową skórką gracze biorący udział w wydarzeniu mogą otrzymać 3 dodatkowe spreje w ramach Twitch Drops. Za każde 2 godziny oglądania streamów na Twitchu będzie można otrzymać kolejny sprej.

Z tej okazji zapraszam Was do oglądania zmagań na naszym kanale Twitch.TV Rushingturtles, gdzie będą uruchomione Twitch Drops. Planujemy dłuższą posiadówę także na pewno zdobędziecie część z powyższych sprejów!