Overwatch za darmo na czas trwania bety Overwatch 2!

Blizzard udostępnił Overwatch 1 za darmo na cały okres trwania bety Overwatch 2.

overwatch za darmo na czas beta overwatch 2

Wczorajszego dnia uruchomiono serwery beta Overwatch 2. Wielu graczy, którzy zapisali się wcześniej do tej fazy testów ma możliwość sprawdzenia nowości jakie przygotowali dla nas deweloperzy gry. Jednak sama beta to nie jedyna niespodzianka. Pierwszy Overwatch jest za darmo na okres trwania beta testów Overwatch 2. Co to oznacza? Jeśli nie posiadacie licencji do jedynki swobodnie możecie wypróbować grę. A jeżeli Wam się spodoba od godziny 19:00 oglądając nasz stream na Twitchu Rushingturtles będziecie mogli zdobyć dostęp do bety Overwatch 2 (dostęp zostanie przyznany w „okresie próbnym”, który pojawi się w trakcie trwania bety).

Informacja ta została zamieszczona w oficjalnym mailu powitalnym beta testów Overwatch 2, który Blizzard rozsyłał do szczęśliwców. Odpowiednią treść oznaczyłem czerwoną ramką. Jej treść brzmi następująco:

*Overwatch 1 na PC będzie dostępny przez Battle.net dla wszystkich graczy w formie darmowej wersji próbnej przez cały czas trwania beta-testów. Etap darmowej wersji próbnej Overwatch 1 zakończy się 17 maja (lub innego dnia, w zależności od daty zakończenia technicznej bety Overwatch 2).

overwatch za darmo

Overwatch za darmo – ale tylko do 17 maja

Wraz z premierą bety sequela Overwatch, pierwsza odsłona gry będzie udostępniona graczom całkowicie za darmo. Jeśli zatem ktoś z Was nie załapie się na beta testy, a jest zainteresowany grą może spróbować swoich sił w pierwszej odsłonie, która nie różni się zasadniczo rozgrywką (poza reworkami i nowym trybem testowanym podczas bety).

Dodatkowo jeśli macie znajomych, którzy nigdy nie grali w Overwatch, a chcieliby wypróbować swoich sił jest to idealna okazja to wspólnej gry. Overwatch 1 będzie dostępny bezpłatnie do 17 maja włącznie, kiedy to ma zakończyć się pierwsza faza beta testów Overwatch 2 (o ile deweloperzy nie zdecydują inaczej).