Pierwsze bany bohaterów na Rankedach w Overwatch

Wraz ze startem 21 sezonu gier rankingowych wprowadzono Pule Bohaterów. A w nim bany bohaterów.

pule bohaterów w 21 sezonie Overwatch

Pule bohaterów to nowa funkcjonalność w Overwatch, która ma wprowadzić zróżnicowanie w rozgrywce i częstsze zmiany mety w grze. Wraz z premierą 21 sezonu rankedów, Pule bohaterów zostają wprowadzone w grze.

A jak Pula Bohaterów to i bany pierwszych czterech postaci. Na liście na pierwszy tydzień znaleźli się Baptiste, Mei, Hanzo oraz Orisa. Szczególnie Orisa i Baptiste są widywani bardzo często na rankedach więc ich wybór jest niemalże jasny. Hanzo i Mei również znajdują się w najpopularniejszych bohaterach stąd losowo zostali dobrani do banów.

Pule bohaterów w Overwatch zmieniane co tydzień

Pule bohaterów mają na celu wprowadzenie różnorodności w Overwatch. Meta powinna cały czas się zmieniać i podjęto próbę, w której co tydzień czterech bohaterów będzie zmienianych. Na liście znajduje się zawsze jeden tank, jeden support oraz dwóch bohaterów natarcia.

Co czwartek w Puli bohaterów znajdą się cztery inne postacie. Wybierane są one spośród najpopularniejszych bohaterów w grze. Stąd raczej nieszybko zobaczycie tam Ashe, Sombrę czy Bastiona, którzy znajdują się na końcu listy. Bohaterowie do zbanowania wybierani są na podstawie popularności z ostatnich dwóch tygodni rozgrywek. Dodatkowo bohater zbanowany w jednym tygodniu nie może zostać zbanowany na kolejny tydzień.

Myślicie, że pierwsza Pula Bohaterów została dobrze dobrana?