Prisma Discord postanowił zorganizować turniej Overwatch! To pierwszy turniej Overwatch od dawna na polskiej scenie.

Na polskiej scenie Overwatch od dosyć dawna nie odbywały się turnieje, w których gracze mogli spróbować swoich sił. Prisma Discord postanowił zorganizować turniej dla graczy niższych rang, w którym do wygrania są kody Steam Gift Card o wartości 20 PLN dla każdego członka zwycięskiej drużyny.

Rozgrywki odbywać się będą w formacie 6vs6 na zasadach rankingowych z kolejką ról z ograniczeniem maksymalnego rankingu do 3500pkt. W zależności od ilości drużyn turniej przyjmie formułę fazy grupowej bądź fazy eliminacji. Finały rozgrywane będą w formacie BO5 do 3 zwycięstw.

Do turnieju mogą zapisać się drużyny jak i indywidualne osoby (administracja skompletuje drużyny bądź je dokompletuje jeśli zgłosi się 5 osób w jednym zespole). Linki do zapisów znajdują się poniżej:

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdziecie na stronie Prisma Discord.

Nagrody może nie są imponujące, ale przypominam, że jest to turniej amatorski organizowany przez chłopaków z Discorda, którym zależy na aktywizowaniu polskiej społeczności gry. Dajcie również znać czy bralibyście udział w turniejach Overwatch i jeśli tak to w jakich formatach!

Tagi: ,