Pierwszy polski turniej Overwatch od dawna

Prisma Discord postanowił zorganizować turniej Overwatch! To pierwszy turniej Overwatch od dawna na polskiej scenie.

turniej overwatch prisma discord

Na polskiej scenie Overwatch od dosyć dawna nie odbywały się turnieje, w których gracze mogli spróbować swoich sił. Prisma Discord postanowił zorganizować turniej dla graczy niższych rang, w którym do wygrania są kody Steam Gift Card o wartości 20 PLN dla każdego członka zwycięskiej drużyny.

Rozgrywki odbywać się będą w formacie 6vs6 na zasadach rankingowych z kolejką ról z ograniczeniem maksymalnego rankingu do 3500pkt. W zależności od ilości drużyn turniej przyjmie formułę fazy grupowej bądź fazy eliminacji. Finały rozgrywane będą w formacie BO5 do 3 zwycięstw.

Do turnieju mogą zapisać się drużyny jak i indywidualne osoby (administracja skompletuje drużyny bądź je dokompletuje jeśli zgłosi się 5 osób w jednym zespole). Linki do zapisów znajdują się poniżej:

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdziecie na stronie Prisma Discord.

Nagrody może nie są imponujące, ale przypominam, że jest to turniej amatorski organizowany przez chłopaków z Discorda, którym zależy na aktywizowaniu polskiej społeczności gry. Dajcie również znać czy bralibyście udział w turniejach Overwatch i jeśli tak to w jakich formatach!