Playstation potwierdziło premierę Overwatch 2 w 2020 roku?

Na łamach latynoamerykańskiego Playstation pojawił się wpis odnoszący do premiery Overwatch w 2020 roku. Jednak jak szybko się pojawił tak szybko zniknął!

beta overwatch 2 startuje w kwietniu!

Overwatch 2 został zaprezentowany na Blizzcon 2019 i od razu wywołał mieszane odczucia graczy. Dodanie DLC jako odrębnej gry nie spodobało się wielu graczom, przy czym ci drudzy nie mają problemu z dopłaceniem za pełnoprawny produkt fabularny. Podczas konwentu Jeff Kaplan potwierdził, że nie mają jeszcze ustalonej daty premiery, ale post na Twitterze zamieszczony przez Playstation zdaje się zdradzać więcej.

Premiera Overwatch 2 w 2020 roku

Według brazylijskiego profilu premiera Overwatch 2 ma odbyć się jeszcze w 2020 roku. Potwierdza to niejako zakulisowe rozmowy Blizzarda z influencerami, którzy ujawnili, że celują jeszcze w 2020 rok jednak nie mogą powiedzieć w jaki konkretnie miesiąc.

Dodatkowo, to co mnie zdziwiło to fakt, że post z profilu Playstation jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął. Ponadto link zaprezentowany w poście odnosi się do artykułu z końcówki listopada. A w tym brakuje jakichkolwiek informacji o dacie premiery.

Czyżby zatem Playstation popełnił klasyczne faux pass czy jedynie osoba zajmująca się profilami społecznościowymi wybiegła za bardzo przed szereg?

W moim odczuciu Overwatch 2 jeśli będzie miało premierę w tym roku to tylko w listopadzie. W grudniu nie pojawiają się z reguły żadne duże premiery więc niejako okres poblizzconowy będzie jedynym możliwym terminem w 2020 roku.

Jest szansa na premierę Overwatch 2 w 2020 roku?