Plotka: Beta Overwatch 2 zaraz po BlizzcONLINE 2021!

Leaker Metro, który wcześniej poprawnie ujawnił pojawienie się Overwatch 2 i Diablo 4 ogłosił, że beta Overwatch rozpocznie się w okolicach BlizzcONLINE 2021!

beta overwatch 2 startuje w kwietniu!

Blizzcon to najważniejszy konwent Blizzarda. To właśnie tam co roku prezentowane są największe nowości dewelopera oraz cała masa materiałów przybliżających nas do najbliższych premier. Tegoroczny Blizcon z oczywistych względów został odwołany, ale Blizzard postanowił zorganizować digitalową wersję wydarzenia w lutym przyszłego roku.

Beta Overwatch 2 na Blizzcon 2021

Według informacji ujawniony przez Metro, beta Overwatch 2 ma rozpocząć się w okolicach BlizzCon 2021. Jak dodaje termin startu beta testów został przełożony. Pierwotnie gra miała zostać udostępniona graczom już w listopadzie jednak ze względu na pandemię trzeba było ją przełożyć.

Metro już wcześniej dzięki kontaktowi w Blizzardzie ujawniał szczegóły dotyczące nadchodzących nowości w grach Blizzarda. To dzięki niemu dowiedzieliśmy się o Diablo 4, Overwatch 2 czy chociażby o nadchodzącym dodatku do World of Warcraft. Wydaje się być zatem dosyć legitnym leakerem.

Nie wiemy jednak co pojawi się w becie Overwatch 2. Czy będą to misje z nadchodzącego trybu PvE czy może liczne usprawnienia PvP? Wszystkiego dowiemy się najpewniej bliżej wydarzenia.