Pomóż Polsce na własny przedmiot kosmetyczny w Overwatch 2

Polska ma okazję do własnego elementu kosmetycznego w Overwatch 2. Pomóc w tym mogą wszyscy gracze.

overwatch world cup 2023

Wraz z ogłoszeniem szczegółów dotyczących Trialsów w Overwatch World Cup, deweloperzy poinformowali o wyzwaniu World Cup Season 3 Challenge, w którym to wygrany kraj będzie mógł wprowadzić do gry własny unikalny przedmiot kosmetyczny. Polscy gracze mogą w tym pomóc.

Zasady udziału w wyzwaniu są dosyć proste. Wszyscy gracze, którzy chcieliby wesprzeć swój kraj mogą to zrobić poprzez codzienne logowanie się do gry, rozgrywanie meczów w Szybkiej grze, Grach rankingowych czy Salonie gier. I nie ma tu znaczenia czy wygracie mecz czy nie. Liczy się aktywność społeczności.

Polska na 2 miejscu w World Cup Season 3 Challenge

Aktualnie nasz kraj znajduje się na 2 miejscu w wyzwaniu Mistrzostw Świata. Jest to bardzo wysoka pozycja, ale brakuje jeszcze trochę aby przebić Turcję, która znajduje się na 1 miejscu w aktywności w grze.

Ranking jest aktualizowany raz dziennie. W weekend Polska znajdowała się na 3 miejscu, co pokazuje, że polskiej społeczności zależy na własnym kosmetyku.

A czym ma być owy kosmetyk? Tego nie wiadomo, ale zakładam, że będzie to albo sprej albo karta profilu gracza. Projekt ma zostać zaprezentowany przez Komitet Reprezentacji Polski, który zostanie ogłoszony już niebawem.

Zatem zapytam jak Gierek – Pomożecie?