Powracają tokeny za oglądanie meczów Overwatch League

Włodarze Overwatch League poinformowali, że w ciągu kilku tygodni powrócą tokeny ligowe, za które można kupować skiny!

gracze nie otrzymali tokenów Overwatch League

Brak żetonów ligowych przez ostatnie miesiące bardzo mocno odbił się na oglądalności ligi. Mecze, które wcześniej oglądało nawet 100 tysięcy widzów, teraz miewa czasami raptem 30-40 tysięcy. Jest to ogromny cios dla ligi, która bez fanów po prostu nie ma prawa bytu.

Brak tokenów był również problemem dla graczy, którzy nie mogli nabyć unikalnych skórek ligowych, które udostępniono w tym roku. Gracze wolą poświęcać swój czas i energię komputera by zdobywać tokeny, aniżeli wydawać na nie prawdziwe pieniądze. Stąd też wielu z nich postanowiło zrezygnować z zakupu dwóch skórek wydanych w tym roku. Były to skórki kozy dla Brigitte upamiętniająca metę kóz i mistrzowska Doomfista by upamiętnić zwycięstwo San Francisco Shock w drugim sezonie ligowym.

Zdaje się jednak, że włodarze ligi znaleźli na to tymczasowe rozwiązanie. W ciągu najbliższych tygodni tokeny powrócą. Będą jednak dostępne do oglądania poprzez aplikację mobilną Overwatch League bądź poprzez stronę internetową Overwatchleague.com. Niestety mechanizm pozwalający na zdobywanie dropów na Youtube to proces dłuższy, przez co gracze będą musieli na niego poczekać dłużej.

Jest to jednak dobra wiadomość ponieważ gracze zdążą najpewniej zebrać odpowiednią liczbę tokenów na zakup skórki MVP Sinatry, która ma pojawić się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.