Premiera Overwatch 2 odłożona na 2021 rok

Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Jeff Kaplan ujawnił niezbyt dobre informacje. Premiera Overwatch odłożona na przynajmniej 2021 rok.

przecieki z overwatch 2

Premiera Echo odbyłą się zgodnie z harmonogramem premier bohaterów. Jeff Kaplan od tego czasu mocno uaktywnił się w sieci czego efektem są kolejne wywiady udzielane dla mediów i streamerów. Podczas streamu z timthetatman’em powiedział, że Echo będzie ostatnim bohaterem w Overwatch do czasu premiery Overwatch 2. Wkrótce uzupełnił swoją wypowiedź, z której jasno wynika, że premiera Overwatch 2 nie odbędzie się w 2020 roku, a najwcześniej w 2021.

Nie sądzę, abyśmy mieli zobaczyć jakiegokolwiek nowego bohatera w Overwatch w tym roku. Aktualnie skupiamy się mocno nad Overwatch 2. Tworzymy wielu nowych bohaterów. – powiedział Kaplan.

Proces tworzenia bohaterów trwa. Ale nie chcę aby oczekiwania graczy poszły w złym kierunku. Nie zobaczymy już żadnego nowego bohatera w tym roku.

Ci z Was, którzy obserwują nasz kanał przynajmniej od zeszłorocznego BlizzConu już wiedzą, że premiera Overwatch 2 jest przełożona. Natomiast tym z Was, którzy nie połączyli jeszcze nitek już tłumaczymy. Podczas Blizzcon 2019 deweloperzy zapowiadając Overwatch ujawnili, że pierwsza i druga część będzie posiadała niemal te same mechaniki w trybie multiplayer. Bohaterowie, mapy czy tryby, które zostaną stworzone już pod Overwatch 2 znajdą się również w pierwszej części gry, aby rozgrywka w obu częściach gry była wyrównana dla każdego gracza. Gracze z jedynki będą mogli grać z graczami z dwójki.

Dlatego też kiedy przeczytałem słowa Kaplana, który mówi, że w Overwatch nie zobaczymy w tym roku już nowych bohaterów to wiem, że premiera Overwatch 2 nie odbędzie się w tym roku.

I można gdybać, ej ale przecież nie powiedzieli, że premiera odbędzie się w 2020 roku. Owszem oficjalnie nie, ale wielokrotnie podczas zakulisowych rozmów z influencerami i dziennikarzami Jeff Kaplan twierdził, że celują z premierą Overwatch 2 na ten rok. Najwyraźniej datę premiery gry poznamy dopiero podczas Blizzcon 2020, o ile pandemia koronawirusa nie będzie już panoszyła się po świecie…