Premiera Overwatch 2 w modelu Free-to-play 4 października!

Oficjalnie Overwatch 2 przechodzi na model Free-to-play.

Overwatch 2 z premierą w formacie Free-to-play!

Overwatch 2 ukaże się w modelu Free-to-play. Premiera trybu PvP nastąpi już 4 października i każdy gracz będzie mógł zagrać w jedynego FPSa Blizzarda zupełnie za darmo. Ogłoszenie zostało zaprezentowane podczas dzisiejszego pokazu Xbox & Bethesda Showcase 2022, gdzie poza modelem free-to-play ujawniono Junker Queen, nową bohaterkę, która pojawi się w dniu premiery oraz zajawkę lisiej bohaterki i całej masy nowych zestawów skinów.

Decyzja o przejściu na model f2p może pomóc odżyć tytułowi, który przez ostatnie lata regularnie tracił graczy.

Jak ujawnił Blizzard, gracze, którzy posiadają w swojej kolekcji pierwszą odsłonę gry otrzymają dostęp do pakietu założycielskiego gwarantującego dwie epickie skórki, portret oraz niespodziankę.

W ramach podziękowań dla graczy, którzy byli z nami od samego początku, pakiet założycielski Overwatch 2 będzie dostępny w grze za darmo dla wszystkich, którzy posiadają pierwszą część Overwatch. Pakiet założycielski zawierać będzie 2 epickie skórki i wyjątkowy portret założyciela, a także prezent niespodziankę, o którym dowiecie się więcej przed premierą gry zaplanowaną na 4 października.

By otrzymać prawo do pakietu założycielskiego, gracze muszą posiadać Overwatch przed 23 czerwca 2022, godz. 20:00 czasu polskiego.

By odebrać pakiet założycielski, gracze muszą zalogować się do gry przed 6 grudnia 2022, godz. 8:59 czasu polskiego. Wlicza się w to zalogowanie do Overwatch przed 4 października lub zalogowanie się do Overwatch 2 po premierze!

To ekscytująca i onieśmielająca chwila dla zespołu Overwatch. Nasza społeczność jest dla nas bezcenna i głęboko doceniamy oraz szanujemy graczy, którzy byli z nami od samego początku.

Wizerunek skórek Sombry i Doomfista możecie zobaczyć poniżej.

Pozostaje nam czekać na 16 czerwca na godzinę 19:00 by poznać więcej szczegółów na temat Overwatch 2.