Problem z tokenami. Oglądający na stronie OWL nie otrzymują tokenów

Wczorajszego dnia pisaliśmy o przyznaniu pierwszych tokenów w Overwatch. System najwyraźniej ma błędy, ponieważ nie przydziela tokenów oglądającym na stronie internetowej overwatchleague.com

gracze nie otrzymali tokenów Overwatch League

Gracze zgłaszają problemy z przydzielaniem tokenów ze strony ligowej OWL. Okazuje się, że strona internetowa overwatchleague.com, na której po zalogowaniu gracze mieli otrzymać tokeny posiada błąd uniemożliwiający otrzymanie nagród za oglądanie meczów. W przypadku aplikacji mobilnej OWL takich problemów nie ma.

Blizzard do tej pory nie wypowiedział się jeszcze na temat problemu, jednak najpewniej cała sytuacja zostanie pozytywnie rozwiązana na rzecz graczy. W końcu Ci zalogowani i którzy odpalili stream na stronie wykonali wszelkie wymagane czynności aby uzyskać dostęp do żetonów. A jak doskonale zdajecie sobie sprawę Blizzard wie dosłownie wszystko o graczach wykonujących jakiekolwiek ruchy w aplikacjach firmy.

Po weryfikacji przydzielenia tokenów na swoim własnym koncie również zauważyłem ten problem. W piątek uruchomiłem stream na stronie internetowej, natomiast wczoraj wieczorem już w aplikacji mobilnej. Tokeny z aplikacji zostały przydzielone od razu, natomiast tokeny ze strony internetowej nie.

Problem jest z pewnością tymczasowy jednak pozostałe dzisiejsze mecze zalecam oglądać z aplikacji mobilnej. Tylko ona daje aktualnie gwarantowany dostęp do tokenów. Pamiętajcie tylko aby zalogować się na konto Blizzard w aplikacji Overwatch League aby mieć do nich dostęp.