Pros Overwatch oskarżony o molestowanie

Kolejny skandal seksualny w Boston Uprising. Jeden z prosów został oskarżony o molestowanie.

overwatch porn twitter

W sieci zawrzało po doniesieniach transseksualnej streamerki Overwatch. Mouffin, tank Boston Uprising miał dopuszczać się molestowania i niewłasciwego zachowania wobec kobiet podczas zeszłorocznego TwitchCon.

Według obszernych doniesień Mouffin miał prosić fanki o przesyłanie nagich selfie w trakcie gdy umawiał się z Khaleesi, a podczas imprezy na TwitchCon wykazywał się złym zachowaniem macając kobiety i zachowując się agresywanie wobec nich. Dodatkowo miał proponować alkohol nieletnim.

Zarzuty zdają się być dosyć poważne ponieważ drużyna niemal od razu posadziła Mouffina na ławce do momentu wyjaśnienia sprawy.

Boston Uprising nie ma łatwo. Już w 2018 ich były już zawodnik dreamKazper został wyrzucony z drużyny za napastowanie seksualne, natomiast w 2019 roku właściciel spółki matki Boston Uprising miał dopuszczać się handlu kobietami.

Sytuacja nie jest prosta. W takich momentach ciężko mieć pewność szczególnie koedy dwójka miała relacje bliższe niż koleżeńskie. Jesli jednak potwierdzi się to co napisała Khaaleesi zawodnik Boston Uprising grożą zarzuty prokuratorskie.