[PRZECIEK] Nowy zwiastun fabularny Overwatch 2 w przyszłym tygodniu!

Przeciek ujawnia, że w przyszłym tygodniu nastąpi ujawnienie nowego zwiastuna fabularnego Overwatch 2!

beta overwatch 2 startuje w kwietniu!

Overwatch 2 został zapowiedziany podczas BlizzCon 2019. Sequel ma udostępnić graczom zupełnie nową szatę graficzną, fabularne misje kooperacyjne, masę nowych bohaterów i wspólny multiplayer między pierwszą, a drugą częścią gry.

Od zapowiedzi gry nie otrzymaliśmy w sumie żadnych potwierdzonych informacji przez samego Blizzarda. Te najpewniej zostaną potwierdzone podczas oficjalnych eventów. I jednym z takich wydarzeń może być Sony Playstation State of Play.

Zwiastun fabularny Overwatch 2 podczas wydarzenia Sony Playstation State of Play

W przyszłym tygodniu odbędzie się wydarzenie Playstation 5 State of Play, podczas którego Sony zaprezentuje nam masę nowych gier.Jest to niejako odpowiedź na niedawny Xbox Series X Showcase, gdzie Microsoft ujawniło sporo nowych tytułów, które zawitają na nową konsolę.

Wydarzenie Sony rozpocznie się 6 sierpnia o godzinie 22:00 czasu polskiego. Przeciek na łamach portalu 4Chan ujawnił tytuły, które mają pojawić się podczas tego wydarzenia. Zostały one udostępnione poprzez Instatories, które niedługo potem zostały usunięte. Jeden z użytkowników, który miał do nich dostęp zaprezentował listę tytułów, których zwiastuny mają pojawić się podczas tego wydarzenia.

Wśród gier, które mają pojawić się na Playstation State of Play pojawia się „Overwatch 2 campaign gameplay trailer [PS4/PS5] 3min 15 sec”.

Listę pozostałych tytułów prezentujemy na poniższym zrzucie ekranu z 4Chan.

Oczywiście nie ma pewności co do prawdziwości powyższych postów na 4Chanie. Jest to jednak portal, na łamach którego pojawiało się sporo potwierdzonych leaków. Dodatkowo samo wydarzenie Playstation też nie byłoby ujawnione gdyby nie fakt, że zostało zaprezentowane przez popularnych leakerów na Twitterze.

Co ciekawsze Overwatch 2 otrzyma całkiem sporo czasu antenowego. Jest trzecim najdłuższym zwiastunem więc to co pokaże nam Blizzard może zdradzić nam całkiem sporo. Ale może być też jedynie gameplayem z nowego miasta z ujawnieniem kilku nowych funkcji dostępnych w grze.

Osobiście czekam ze zniecierpliwieniem na nowe informacje o Overwatch 2. Dajcie znać co o tym sądzicie w komentarzach!