Rok Szczura w Overwatch uruchomiony – Skiny, czas trwania, zmiany

Dzisiejszego wieczora deweloperzy uruchomili Rok Szczura w Overwatch, czwartą już edycję wydarzenia Księżycowy Nowy Rok.

rok szczura overwatch

Wydarzenie Chińskiego Nowego Roku zostało stworzone dla wszystkich fanów Blizzarda pochodzących z Azji. Deweloperzy bardzo mocno integrują się ze społecznością z Chin i Korei czego efektem jest wiele skórek nawiązujących bezpośrednio do kultury wschodu.

Dosłownie przed chwilą Blizzard uruchomił aktualizację serwerów, która pozwoli nam zagrać w nowe wydarzenie sezonu.

Rok Szczura ponownie pozwoli nam zagrać w trybie Capure the Flag. Jest on co prawda dostępny od czasu do czasu w rotacji z innymi trybami w Salonie Gier jednakże od dziś przez najbliższe trzy tygodnie będzie jednym z głównych trybów tego miejsca.

Powracają nocne Pusan i Lijang Tower. Mapy zostały przerobione specjalnie pod świętowanie nowego roku w Azji. Jeszcze przed nadejściem nowej edycji wydarzenie posiadało 19 legendarnych skórek i 8 epickich. Dziś dołączają cztery nowe legendy dla Brigitte, Lucio, Moiry i Sombry i trzy epickie dla Doomfista, Winstona i Wrecking Ball.

Dodano również dwie nowe emotki dla Bastiona i Hanzo

Oraz nowe intro dla Złomiarza

Standardowo jak w przypadku poprzednich wydarzeń tak i w tym czekają na nas trzy tygodniowe wyzwania, w którym będą do wygrania kolejno skórki Doomfista, Winstona i Burzyciela. Dodatkowo co tydzień pojawią się nowe nagrody do wygrania:

Do gry zawitał również nowy tryb: Błyskawiczne zdobywanie flagi. Od teraz flagi znajdują się znacznie bliżej siebie i gracze muszą przenieść flagę wroga do swojego punktu aż 6 razy.