Seagull: Overwatch to najlepszy FPS dla nowych graczy

Jeden z najpopularniejszych streamerów Overwatch wypowiedział dosyć ciekawą opinię o Overwatch. Otóż podobno jest to najlepszy FPS dla nowych graczy.

overwatch jest najlepszym fps dla nowych graczy

Overwatch ma już ponad 4 lata i powoli zbliżamy się do premiery Overwatch 2, w którym będzie nam dane zagrać nowy tryb Push oraz misje PvE. Tymczasem gra w opinii wielu profesjonalnych graczy cierpi na brak mechanizmów, które pozwalałyby im realizować się w pełni jako prosi.

Podczas swojego streamu, były już zawodnik Dallas Fuel odpowiedział na pytania na czacie związane z tym, czy warto jeszcze teraz kupować Overwatch. Jak sam przyznał:

Zawsze warto. Zgadzam się z tym w 100%.

W dalszej części wypowiedzi wyjaśnił dlaczego gra w dalszym ciągu jest dobra i dlaczego warto spróbować w nią zagrać.

Powiedzmy to w ten sposó: wiesz jak gracze Overwatch czepiają się gry, „to gówno, zrypane CC, helerzy wrrr. Ale jeśli jesteś nowym graczem to jest właśnie najlepsza gra na świecie.

Dodał, że narzekają na nią Ci, którzy spędzili przy niej tysiące godzin. I zanim nowym graczom udzieli się to co starym, zdążą się spokojnie nagrać, ciesząc się z rozgrywki.

Overwatch jak każda gra miała swoje wzloty i upadki. Aktualnie znajduje się w stanie stagnacji co oznacza, że gracze, którzy spędzili przy niej tysiące godzin chcą po prostu poczuć znowu to samo co podczas premiery gry.

Ciężko się z tym nie zgodzić. Ostatnio w związku z poszerzeniem działalności portalu ponownie zainstalowałem wszystkie gry Blizzarda, w które grałem. I po powrocie do nich znowu poczułem frajdę z tego, jak dużo zmieniło się od ostatniej mojej gry.

I być może nie zatrzymają mnie na kolejne lata, ale wiecie jak to jest grać w jedną z gier przez miesiące, wrócić do niej po np. roku czy dwóch latach i znowu mieć tego banana na twarzy.