„Ślub” w Overwatch? A czemu nie?

W zeszłym tygodniu FRAN oraz Eskay zebrały rodzinę i kilku znajomych streamerów i scementowały swoje duo Mercy oraz Zenyatty.

ślub fran w Overwatch

Streamerki postanowiły, że urządzą sobie małą ceremonię. Zaprosiły gości, wybrały mistrza ceremonii oraz udały się na mapę Paryż. Oczywiście nie wszyscy mogli przybyć.

Super nie dotarł z Korei, gdzie grzeje ławę w oczekiwaniu na grzanie ławy w finałach OWL, XQC postanowił nie kraść dziewczynom popularności więc został w domu razem ze swoim gronem 3 mln subskrybentów. Harbleu nie znalazł garanituru na swojego Wieprza, natomiast Dafran odmówił, gdyż nie mógł zostawić roślinek samych bez opieki.

Mistrzem Ceremonii był Gunther (gracz drużyny Contenders), drużbą Emongg a rolę druhny przejął Linkzr. Oczywiście nie wszystko poszło zgodnie z planem gdyż Jay3 zapomniał o dress codzie i przyszedł w kąpielówkach. Zebrali się również Flats, Somjuu,  Eeveea, KarQ, Mini oraz Somnus,

Zdjęcie

Wydarzenie było możliwe dzięki Andygmb który specjalnie udekorował miejsce ślubu. Wszystko rozpoczęło się gdy karoca zaprzężona w Orisę przywiozła Eskay. Highlightem zdecydowanie okazał się toast Emona, który ze stresu w trakcie aktywował tarczę. W międzyczasie zjawił się też ojciec Jay3, który spytał się syna czy to on bierze właśnie ślub.

Streamerki wypowiedziały swoje przysięgi, a Gunther pod wezwaniem Jeffa ogłosił je duo po wsze czasy. W momencie zawarcia przysięgi wszyscy goście odpalili swoje umiejętności specjalne (oczywiście Torbjorn nie wytrzymał i ubrudził podłogę). Następnie wszyscy udali się by potańczyć na pobliskiej dyskotece. Na zakończenie imprezy wykonano kilka pamiątkowych zdjęć, niestety trunki okazały się być zbyt mocne i Emon skończył w mokrym ubraniu.

Oczywiście to wszystko tylko naprawdę długi i czasami cringowy żart, ale trzeba przyznać, że community Overwatch dawno nie widziało czegoś takiego. Może i gra nie ma zbyt dobrych wyników oglądalności, ale ma za to naprawdę niesamowitą społeczność, która nawet bez częstych aktualizacji potrafi się świetnie bawić.

Jeżeli chcecie obejrzeć ceremonię w swojej grze oto kod do powtórki: XM8BYP

Jeżeli chcecie sami taką zorganizować oto kod to gry: FTWNN

Jeżeli nie znacie części uczestników oto linki do ich profilów na twitch:
https://www.twitch.tv/eskay
https://www.twitch.tv/fran
https://www.twitch.tv/emongg
https://www.twitch.tv/flats
https://www.twitch.tv/linkzr
https://www.twitch.tv/somjuu
https://www.twitch.tv/karq
https://www.twitch.tv/eeveea_
https://www.twitch.tv/somnus_ow

Pozostaje tylko dziewczynom życzyć krótkich kolejek i wielu zwycięstw.