W zeszłym tygodniu FRAN oraz Eskay zebrały rodzinę i kilku znajomych streamerów i scementowały swoje duo Mercy oraz Zenyatty.

Streamerki postanowiły, że urządzą sobie małą ceremonię. Zaprosiły gości, wybrały mistrza ceremonii oraz udały się na mapę Paryż. Oczywiście nie wszyscy mogli przybyć.

Super nie dotarł z Korei, gdzie grzeje ławę w oczekiwaniu na grzanie ławy w finałach OWL, XQC postanowił nie kraść dziewczynom popularności więc został w domu razem ze swoim gronem 3 mln subskrybentów. Harbleu nie znalazł garanituru na swojego Wieprza, natomiast Dafran odmówił, gdyż nie mógł zostawić roślinek samych bez opieki.

Mistrzem Ceremonii był Gunther (gracz drużyny Contenders), drużbą Emongg a rolę druhny przejął Linkzr. Oczywiście nie wszystko poszło zgodnie z planem gdyż Jay3 zapomniał o dress codzie i przyszedł w kąpielówkach. Zebrali się również Flats, Somjuu,  Eeveea, KarQ, Mini oraz Somnus,

Zdjęcie

Wydarzenie było możliwe dzięki Andygmb który specjalnie udekorował miejsce ślubu. Wszystko rozpoczęło się gdy karoca zaprzężona w Orisę przywiozła Eskay. Highlightem zdecydowanie okazał się toast Emona, który ze stresu w trakcie aktywował tarczę. W międzyczasie zjawił się też ojciec Jay3, który spytał się syna czy to on bierze właśnie ślub.

Streamerki wypowiedziały swoje przysięgi, a Gunther pod wezwaniem Jeffa ogłosił je duo po wsze czasy. W momencie zawarcia przysięgi wszyscy goście odpalili swoje umiejętności specjalne (oczywiście Torbjorn nie wytrzymał i ubrudził podłogę). Następnie wszyscy udali się by potańczyć na pobliskiej dyskotece. Na zakończenie imprezy wykonano kilka pamiątkowych zdjęć, niestety trunki okazały się być zbyt mocne i Emon skończył w mokrym ubraniu.

Oczywiście to wszystko tylko naprawdę długi i czasami cringowy żart, ale trzeba przyznać, że community Overwatch dawno nie widziało czegoś takiego. Może i gra nie ma zbyt dobrych wyników oglądalności, ale ma za to naprawdę niesamowitą społeczność, która nawet bez częstych aktualizacji potrafi się świetnie bawić.

Jeżeli chcecie obejrzeć ceremonię w swojej grze oto kod do powtórki: XM8BYP

Jeżeli chcecie sami taką zorganizować oto kod to gry: FTWNN

Jeżeli nie znacie części uczestników oto linki do ich profilów na twitch:
https://www.twitch.tv/eskay
https://www.twitch.tv/fran
https://www.twitch.tv/emongg
https://www.twitch.tv/flats
https://www.twitch.tv/linkzr
https://www.twitch.tv/somjuu
https://www.twitch.tv/karq
https://www.twitch.tv/eeveea_
https://www.twitch.tv/somnus_ow

Pozostaje tylko dziewczynom życzyć krótkich kolejek i wielu zwycięstw.

Tagi: , ,